Hakkımızda

Hakkımızda

1984 yılında Otomotiv satışı ile iş dünyasına giriş yapan Durmazlar Grup İnşaat olarak; kaliteli ve fark yaratan bir ivmeyle öncelikli olarak Sivas ve Antalya’ nın marka değerinin oluşmasına ve bilinirliğine öncülük etmiş firmalarından biridir.

Durmazlar Otomotiv San.Tic.Ltd.Şti.1984 yılından itibaren otomotiv sektörü içerisinde yer alan,2004 yılından itibaren ise Suziki Otomobil Paz.A.Ş Distribütörlüğü altında Antalya’da faaliyetlerine devam etmektedir.

Antalya ve bölgesinde hizmet alanları geliştirmeye yönelik olarak 1998 yılından itibaren inşaat sektörü hizmetlerine devam etmektedir.

Durmazlar Otomotiv San. Tic. Ltd. Şti. Antalya bölgesinde yaklaşık 5.000 araç parkı, 3.000 m2 kapalı alanı ile 41 kalifiye personeli ile müşterilerine mükemmel hizmet sunmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Şirket hedeflerini gerçekleştirme amacına yönelik hareket eden çalışanlarımız ile yüksek performansa sahip bir organizasyon yaratmaktayız. Sürekli yenilik ve mükemmelliğin entegrasyonu ile hizmet kalitemiz ve müşterimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutmak en önemli vizyonumuzdur.

Başarımızı sektörde çıtayı sürekli yükselten heyecanımıza ve siz değerli dostlarımıza borçluyuz.Hayallerinizi inşa etmeye devam ediyoruz.

YILLAR AKTIKÇA DURMAZLAR

Vizyonumuz

20 yıldır Antalya ve Türkiye´nin birçok yerinde edindiğimiz iş tecrübesinin doğruladığı ilkelerle yoğrularak oluşturduğumuz sağlam yapıyı, geleneklere bağlı, aynı zamanda yenilik ve gelişmelere açık olarak gelecek kuşaklara taşımak, toplumdan ve çalışanlarımızdan aldığımız güçle en iyi şekilde hizmeti üretmek.

Misyonumuz

- Çağdaş gelişmelere ayak uydurup ürün ve hizmetlerimizi sürekli geliştirerek en yüksek değeri elde etmek.
- Şirket hedeflerinin, ülke ve toplumun gelişmesine uyumlu olmasını sağlamak..
- Dürüst, tutarlı, güvenilir olmak.